Hirdetés

Tokaj utcáin csendülnek fel a legszebb dallamok

facebook.com

2018.05.09. 11:51

Tokaj utcáin csendülnek fel a legszebb dallamok
Képünk illusztráció (pixabay.hu)

Mert a zene az kell.

Hirdetés

Első alkalommal rendezik meg a Tokaji Utcazene Fesztivált május 20-án.

A Sétáló utcán és a Kossuth téren utcazenészek versenyeznek, miközben gasztronómiai és kézműves vásárral, borkóstolóval várják az érdeklődőket.

Programok:

1. Böne Borozó
10.00-; 13.00-; 16.00-: Fall Inside 
11.00-; 14.00-; 17.00-: Emma Undressed
12.00-; 15.00-; 18.00-: Blues Fathers

2. Vinótéka
10.00-; 13.00-; 16.00-: Kalóz Capriccio
11.00-; 14.00-; 17.00-: Men Named Holger
12.00-; 15.00-; 18.00-: Matus Mihály

3. Kávémanufaktúra
10.00-; 12.00-; 14.00-; 16.00-: No Dress Code Acoustic
11.00-; 13.00-; 15.00-; 17.00-: Mi az ábra?

4. Rákóczi Pince terasz
10.00-; 13.00-; 16.00-: Kelet Brass Band
11.00-; 14.00-; 17.00-: Crazy Daisy Jug Band
12.00-; 15.00-; 18.00-: Bálvány Utca

5. Belvárosi Cukrászda
10.00-; 13.00-; 16.00-: Csehovics Gábor
11.00-; 14.00-; 17.00-: Jakab Csilla
12.00-; 15.00-; 18.00-: Gotthárd Norbert

6. Rákóczi-szobor
10.00-; 13.00-; 16.00-: Urbán Dávid
11.00-; 14.00-; 17.00-: Peltzer Géza
12.00-; 15.00-; 18.00-: Kovács Tibor

7. Murphy Borbár
10.00-; 13.00-; 16.00-: Duckshell 
11.00-; 14.00-; 17.00-: Gömör Tamás
12.00-; 15.00-; 18.00-: SunCity Brass

8. Paulay Borház és Vendégház
10.00-; 12.00-; 14.00-; 16.00-: JennBenn Acoustic
11.00-; 13.00-; 15.00-; 17.00-: Red One House 

9. Prés Borbár
10.00-; 13.00-; 16.00-: Szlávics Anna
11.00-; 14.00-; 17.00-: Empty Pubs
12.00-; 15.00-; 18.00-: Vattafakka

10. Makk Marci Panzió
10.00-; 13.00-; 16.00-: Viháncos duó
11.00-; 14.00-; 17.00-: Poa Pratensis Bluegrass Band
12.00-; 15.00-; 18.00-: Evörgrín

11. Huli Vendégház
10.00-; 13.00-; 16.00-: Kréta zenekar
11.00-; 14.00-; 17.00-: Lépjünk a holdra
12.00-; 15.00-; 18.00-: Bad Habit

12. Vaskó Panzió
10.00-; 13.00-; 16.00-: Soundflash Memory 
11.00-; 14.00-; 17.00-: Oranzs Band
12.00-; 15.00-; 18.00-: Vahúr csodát lát

13. Taverna Halsütő és Borozó
10.00-; 13.00-; 16.00-: Grubits Gergely
11.00-; 14.00-; 17.00-: Ling József
12.00-; 15.00-; 18.00-: GáBorozó

14. Bonchidai Csárda
10.00-; 13.00-; 16.00-: The Sign
11.00-; 14.00-; 17.00-: Purga 
12.00-; 15.00-; 18.00-: carPEDIG-nem 

15. Gólyafészek Étterem
10.00-; 13.00-; 16.00-: ZTM Group
11.00-; 14.00-; 17.00-: Gabor Amadeus
12.00-; 15.00-; 18.00-: Szász Péter

Kossuth tér:
19.30-20.00: Eredményhirdetések
20.00-21.00: Zsűri kedvencének koncertje
21.00-22.00: Közönség kedvencének koncertje
22.00- : Utcabál

Különleges hangszerek és zenék, stílusos előadók: összefoglalva színes és egyedi program várhatók akusztikus formában.

fesztiválTokaj

Hirdetés

Hozzászólás

Hirdetés

Ez is érdekelheti

    Hirdetés