Hirdetés

Héber chips: egyházközséget fosztottak ki Sátoraljaújhelyen

police.hu

2021.08.18. 17:32

Héber chips: egyházközséget fosztottak ki Sátoraljaújhelyen

Hamar elfogták a gyanúsítottakat.

Hirdetés

Hirdetés

Sátoraljaújhelyen, augusztus 11-én a kora délutáni órákban két helyi férfit igazoltattak a rendőrök. A férfiaknál mintegy 40 darab héber feliratú chips és egy üveg kóla volt.

Az egyenruhások kérdésére, hogy a náluk lévő termékek honnan vannak, a páros nem tudott magyarázatot adni, így az intézkedő rendőrök a két férfit bűncselekmény gyanúja miatt előállították a helyi rendőrkapitányságra.

A betörést észlelő bejelentés a sértett képviselőjétől azonban egy órán belül megérkezett, miszerint a helyi hitközösség raktárába ismeretlenek betörtek és onnan különféle élelmiszereket loptak el. A rendőröknél így összeállt a kép és a két férfit lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

A sértetlen élelmiszereket a rendőrök lefoglalták és visszaadták a sértett képviselőjének.

Sátoraljaújhelylopásegyházközség

Hirdetés

Szóljon hozzá!

Hirdetés