Hinnye, de nehéz szülés volt!

2015.02.20. 20:18

Egy góllal verte a Loki a Siófokot.

Fordulatokban gazdag, a végsőkig kiélezett mérkőzésen nyert a DVSC a Siófok ellen a női kézilabda NB I-ben. A debreceniek két perccel a vége előtt még hátrányban voltak, de a huszáros hajrá sikeresnek bizonyult. 30-30-nál még a vendégek támadhattak, de a hajdúságiak kivédekezték, majd az utolsó támadásból Szilágyi harcolt ki büntetőt. Kudor bevágta, nyert a Loki!

DVSC-TVP-AQUATICUM–SIÓFOK KC-GALERIUS FÜRDŐ 31–30 (15–17)
Debrecen 1400 néző. V: Bonifert, Oláh
DVSC: Horváth-Pásztor – Slakta, KARNIK SZ. 5, GORILSZKA 3, SISKA 4, KUDOR 9 (1),Kelemen. Csere: Lajtos (kapus), Bárány, Marincsák, VARSÁNYI 4, Sopronyi 3, SZILÁGYI Á. 3. Edző: Varga József
SIÓFOK: Pastrovics – SUCH 5, SZEKERCÉS 5 (2), WÖRZ 4, Szabadfi 2, ORBÁN 8, Erdősi 3. Csere: Németh Cs. 1, Piedade, Szalai 2, Deáki. Edző: Golovin Vlagyimir Az eredmény alakulása. 6. perc: 4–4. 12. p.: 9–7. 17. p.: 9–11. 22. p.: 10–14. 37. p.: 20–20. 47. p.: 23–25. 53. p.: 27–27. 57. p.: 29–30
Kiállítások: 2, ill 12 perc
Hétméteresek: 3/1, ill. 3/2.