Hirdetés

Papírforma: máris van két továbbjutó a foci-vb-n

2018.06.20. 19:09

Papírforma: máris van két továbbjutó a foci-vb-n
Suarezék hozták a kötelezőt, de a folytatásban a spanyolokkal vagy a portugálokkal mérkőznek (Fotó:

Már csak a csoportelsőség kérdéses.

Hirdetés

A Szaúd-Arábia felett aratott 1-0-s sikerrel Uruguay, valamint a kedden Egyiptomot legyőző házigazda Oroszország is biztosította helyét a legjobb 16 között a labdarúgó-világbajnokságon az A csoport küzdelmeinek második fordulóját követően.

Az orosz és az uruguayi válogatott jövő hétfőn egymás ellen dönt a csoportelsőségről.

A világbajnokság programja

 
JÚNIUS 14., CSÜTÖRTÖK
17.00 A Oroszország–Szaúd-Arábia Moszkva (Luzsnyiki) 5-0
JÚNIUS 15., PÉNTEK
14.00 A Egyiptom–Uruguay  Jekatyerinburg 0-1
17.00 B Marokkó–Irán  Szentpétervár 0-1
20.00 B Portugália–Spanyolország  Szocsi 3-3
JÚNIUS 16., SZOMBAT
12.00 C Franciaország–Ausztrália  Kazany 2-1
15.00 D Argentína–Izland  Moszkva (Szpartak) 1-1
18.00 C Peru–Dánia  Szaranszk 0-1
21.00 D Horvátország–Nigéria  Kalinyingrád 2-0
JÚNIUS 17., VASÁRNAP
14.00 E Costa Rica–Szerbia  Szamara 0-1
17.00 F Németország–Mexikó  Moszkva (Luzsnyiki) 0-1
20.00 E Brazília–Svájc  Rosztov-na-Donu 1-1
JÚNIUS 18., HÉTFŐ
14.00 F Svédország–Dél-Korea  Nyizsnyij Novgorod 1-0
17.00 G Belgium–Panama  Szocsi 3-0
20.00 G Tunézia–Anglia  Volgográd 1-2
JÚNIUS 19., KEDD
14.00 H Kolumbia–Japán  Szaranszk 1-2
17.00 H Lengyelország–Szenegál  Moszkva (Szpartak) 1-2
20.00 A Oroszország–Egyiptom  Szentpétervár 3-1
JÚNIUS 20., SZERDA
14.00 B Portugália–Marokkó  Moszkva (Luzsnyiki) 1-0
17.00 A Uruguay–Szaúd-Arábia Rosztov-na-Donu 1-0
20.00 B Irán–Spanyolország  Kazany  
JÚNIUS 21., CSÜTÖRTÖK
14.00 C Dánia–Ausztrália  Szamara  
17.00 C Franciaország–Peru  Jekatyerinburg  
20.00 D Argentína–Horvátország  Nyizsnyij Novgorod  
JÚNIUS 22., PÉNTEK
14.00 E Brazília–Costa Rica  Szentpétervár  
17.00 D Nigéria–Izland  Volgográd  
20.00 E Szerbia–Svájc  Kalinyingrád  
JÚNIUS 23., SZOMBAT
14.00 G Belgium–Tunézia  Moszkva (Szpartak)  
17.00 F Dél-Korea–Mexikó  Rosztov-na-Donu  
20.00 F Németország–Svédország  Szocsi  
JÚNIUS 24., VASÁRNAP
14.00 G Anglia–Panama  Nyizsnyij Novgorod  
17.00 H Japán–Szenegál  Jekatyerinburg  
20.00 H Lengyelország–Kolumbia  Kazany  
JÚNIUS 25., HÉTFŐ
16.00 A Uruguay–Oroszország  Szamara  
16.00 A Szaúd-Arábia–Egyiptom  Volgográd  
20.00 B Irán–Portugália  Szaranszk  
20.00 B Spanyolország–Marokkó  Kalinyingrád  
JÚNIUS 26., KEDD
16.00 C Dánia–Franciaország  Moszkva (Luzsnyiki)  
16.00 C Ausztrália–Peru  Szocsi  
20.00 D Nigéria–Argentína  Szentpétervár  
20.00 D Izland–Horvátország  Rosztov-na-Donu  
JÚNIUS 27., SZERDA
16.00 F Dél-Korea–Németország  Kazany  
16.00 F Mexikó–Svédország  Jekatyerinburg  
20.00 E Szerbia–Brazília  Moszkva (Szpartak)  
20.00 E Svájc–Costa Rica  Nyizsnyij Novgorod  
JÚNIUS 28., CSÜTÖRTÖK
16.00 H Japán–Lengyelország  Volgográd  
16.00 H Szenegál–Kolumbia  Szamara  
20.00 G Anglia–Belgium  Kalinyingrád  
20.00 G Panama–Tunézia  Szaranszk  

Az egyenes kieséses szakasz

NYOLCADDÖNTŐ  
Június 30., 16.00
Kazany, Kazany Aréna
C1–D2 (50. mérk.)  
Június 30., 20.00
Szocsi, Fist Olimpiai Stadion
A1–B2 (49. mérk.)  
Július 1., 16.00
Moszkva, Luzsnyiki Stadion
B1–A2 (51. mérk.)  
Július 1., 20.00
Nyizsnyij Novgorod, Nyizsnyij Novgorod Stadion
D1–C2 (52. mérk.)  
Július 2., 16.00
Szamara, Kozmosz Aréna
E1–F2 (53. mérk.)  
Július 2., 20.00
Rosztov-na-Donu, Rosztov Aréna
G1–H2 (54. mérk.)  
Július 3., 16.00
Szentpétervár, Kresztovszkij Stadion
F1–E2 (55. mérk.)  
Július 3., 20.00
Moszkva, Szpartak Stadion
H1–G2 (56. mérk.)  
     
NEGYEDDÖNTŐ  
Július 6., 16.00
Nyizsnyij Novgorod, Nyizsnyij Novgorod Stadion
A1/B2–C1/D2 (57. mérk.)  
Július 6., 20.00
Kazany, Kazany Aréna
E1/F2–G1/H2 (58. mérk.)  
Július 7., 16.00
Szamara, Kozmosz Aréna
F1/E2–H1/G2 (60. mérk.)  
Július 7., 20.00
Szocsi, Fist Olimpiai Stadion
B1/A2–D1/C2 (59. mérk.)  
     
ELŐDÖNTŐ  
Július 10., 20.00
Szentpétervár, Kresztovszkij Stadion
az 57. m. győztese–az 58. m. győztese  
Július 11., 20.00
Moszkva, Luzsnyiki Stadion
az 59. m. győztese–a 60. m. győztese  
     
A 3. HELYÉRT  
Július 14., 16.00
Szentpétervár, Kresztovszkij Stadion
az elődöntő vesztesei  
     
DÖNTŐ  
Július 15., 17.00
Moszkva, Luzsnyiki Stadion
az elődöntő győztesei  
focilabdarúgásVB 2018

Hirdetés

Hozzászólás

Hirdetés

Hirdetés

Ez is érdekelheti

    Hirdetés