A Diósgyőr nyerte az NB II-es szuperrangadót

| 2021. 08. 10. | 10:26:00
Molnár Gábor tizenegyese döntött.

Második mérkőzését is megnyerte a DVTK az NB II-ben, miután a forduló rangadóján legyőzte a Vasast. A DVTK rögtön a mérkőzés elején Könyves Norbert góljával megszerezte a vezetést. A folytatásban a Vasas átvette a kezdeményezést, de a diósgyőri ellentámadásokban is volt fantázia. A játékrész negatív eseménye Szeles Tamás és Bokros Tamás sérülése, mindketten cserét kértek. A szünet után Szatmári Csabát is sérülés miatt vesztette el a csapat, majd a vendégek egyenlítettek, de végül Molnár Gábor góljával és az egész csapat hősies játékával a DVTK győzött.

6. perc: diósgyőri szöglet balról, Molnár beadásába középen belekanalazott Oláh, így került Könyves Norbert elé, aki először sarokkal próbálkozott az ötösön belül, majd megfordulva közeről a hálóba bökte az elsőre lecsorgó labdát, 1-0

72. perc: Pekár távoli lövését blokkolta Eperjesi, szöglet. Pekár bal oldali beadását Berecz Zsombor egyből a kapu bal oldalába lőtte a fejek fölött, 1-1

76. perc: Suljić lapos passza után Molnár lábát találták el a 16-oson belül, 11-es a DVTK javára, Molnár Gábor félmagasan a jobb oldali kapufa mellé lőtt, Jova jó irányba vetődött, de esélye sem volt, 2-1