A Putnok nyerte a megyei rangadót a Tiszaújváros ellen

| 2022. 08. 03. | 22:06:00
A DVTK II. a Jászberény otthonában győzött.

Hétközi fordulót rendeztek a labdarúgó NB III-ban augusztus 3-án. A játéknap pikantériáját Borsod megyei szempontból a Putnok–Tiszaújváros rangadó adta. A hazaiak a 60. percre már 3–0-ra vezettek, erre pedig mindössze egyszer tudott válaszolni a Tiszaújváros, vagyis 3–1-es győzelmet aratott a Putnok, mely így eddig százszázalékos teljesítménnyel áll a tabella 3. helyén.

A DVTK II. a Jászberény otthonában lépett pályára, az első félidő gólcsendje után (0–0 állt az eredményjelzőn) a második játékrész igazi gólparádét eredményezett. Megszerezte a vezetést a Diósgyőr, kiegyenlített a Jászberény, majd még 3 gólt lőttek a borsodiak. Összességében tehát jól jött ki mindebből a DVTK II., hiszen 4–1-re tudott győzni.