Hirdetés

Nemes gesztus Diósgyőrben

DVTK

2022.08.09. 15:02

Nemes gesztus Diósgyőrben
(Fotó: DVTK)

Nemzetközi utánpótlástornával tiszteleg fiatalon elhunyt kapusa emléke előtt a DVTK.

Hirdetés

Hirdetés

A diósgyőriek és a Puskás Akadémia mellett horvát, szerb, szlovák, lengyel, cseh és román csapat részvételével, immáron 2. alkalommal rendezi meg a Diósgyőri VTK labdarúgóklub a Rakaczki Kupát.

Rakaczki Bencénél, a DVTK egykori kapusánál még 2012-ben diagnosztizáltak leukémiát, hosszú küzdelem után 2014. január 6-án hunyt el – mindössze 21 éves volt.

A torna augusztus 9-től augusztus 13-ig tart.

A szurkolók számára fontos információ, hogy a torna mind a tizenhat mérkőzése ingyenesen látogatható. A bronzmérkőzést, a döntőt és a záróünnepséget a DVTK Stadionban rendezik meg augusztus 13-án.

Csoportbeosztás:

  • A csoport: Diósgyőri VTK, HNK Hajduk Split, FK Crvena Zvezda, FC Košice
  • B csoport: Puskás Akadémia FC, KP Legia Warszawa, SK Slavia Praha, FC CFR 1907 Cluj
A II. DVTK Rakaczki Kupa részletes programja:

Augusztus 9., kedd:
14.00 Puskás Akadémia FC U16–CFR Cluj U16 (DVTK Edzőközpont) B csoport, 1. mérkőzés
15.45 FC Kosice U16–HNK Hajduk Spilt U16 (DVTK Edzőközpont) A csoport, 1. mérkőzés
17.00 Diósgyőri VTK U16–FK Crvena Zvezda U16 (DVTK Edzőközpont) A csoport, 2. mérkőzés
Augusztus 10., szerda:
14.00 CFR Cluj U16–Legia Warszawa U16 (Putnok, Elek Ákos Utánpótlás Központ), B csoport, 2. mérkőzés
15.45 Puskás Akadémia FC U16–Slavia Praha U16 (Putnok, Elek Ákos Utánpótlás Központ), B csoport, 3. mérkőzés
17.30 HNK Hajduk Split U16–Diósgyőri VTK U16 (Putnok, Várady Béla Sportközpont), A csoport, 3. mérkőzés
Augusztus 11., csütörtök:
14.00 Puskás Akadémia FC U16–Legia Warszawa U16 (DVTK Edzőközpont), B csoport, 4. mérkőzés
15.45 CFR Cluj–SK Slavia Praha U16 (DVTK Edzőközpont), B csoport, 5. mérkőzés
17.30 FC Kosice–FK Crvena Zvezda U16 (DVTK Edzőközpont), A csoport, 4. mérkőzés
Augusztus 12., péntek:
11.00 Legia Warszawa U16–SK Slavia Praha U16 (Putnok, Elek Ákos Utánpótlás Központ), B csoport, 6. mérkőzés
13.45 FC Kosice–Diósgyőri VTK U16 (Putnok, Elek Ákos Utánpótlás Központ), A csoport, 5. mérkőzés
15.30 HNK Hajduk Split U16–FK Crvena Zvezda U16 (Putnok, Várady Béla Sportközpont), A csoport, 6. mérkőzés
Augusztus 13., szombat:
13.00 7-8. helyért: A csoport 4. helyezett–B csoport 4. helyezett (DVTK Edzőközpont)
15.00 5-6. helyért: A csoport 3. helyezett–B csoport 3. helyezett (DVTK Edzőközpont)
16.30 Bronzmérkőzés: A csoport 2. helyezett–B csoport 2. helyezett (DVTK Stadion)
18.00 Döntő: A csoport 1. helyezett - B csoport 1. helyezett (DVTK Stadion)
19.15 Eredményhirdetés, díjátadó ünnepség (DVTK Stadion)
labdarúgásDVTKDiósgyőrutánpótlás

Hirdetés

Szóljon hozzá!

Hirdetés