Helyben járó
Borsod-Abaúj-Zemplén
Gazdaság
Közélet
Programok
Bűn
Sport
Életmód
Hirdetés

Megvan Ronaldo új csapata

| 2022. 12. 31 | 11:43:00
Nincs is annyi pénz, amennyit egy évben keres majd.
Megvan Ronaldo új csapata
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Cristiano Ronaldo kétéves szerződést kötött az al-Nasszr labdarúgócsapatával, így a szaúd-arábiai klubban folytatja pályafutását.

Alig várom, hogy megtapasztaljak egy új labdarúgó-bajnokságot egy másik országban. Az al-Nasszr jövőképe nagyon inspiráló számomra

 - fogalmazott a 37 éves támadó a klub közleményében, amelyhez egy olyan képet is csatolt, amelyen az ötszörös aranylabdás futballista a csapat mezét tartja a kezében.

Az al-Nasszr szerint a portugál labdarúgó leigazolása nemcsak a klubot inspirálja még nagyobb eredmények elérésére, hanem az egész szaúdi bajnokságot, de a nemzetet és a jövő generációit, a fiúkat és a lányokat is.

Médiaértesülések szerint évi 200 millió eurós szerződést kapott új csapatától Cristiano Ronaldo, aki szabadon igazolható volt, miután november végén szerződést bontott a Manchester Uniteddel.

Ronaldo szerepelt a december 18-án befejeződött katari világbajnokságon, amelyen a portugálok a negyeddöntőben búcsúztak. A szaúdi futball annak ellenére története legnagyobb sikerét érte el, hogy nemzeti együttese kiesett a csoportkörben, ugyanis a nyitófordulóban hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a későbbi aranyérmes argentin válogatottat.

Cristiano Ronaldo a Sporting Lisboában tűnt fel, majd a Manchester Unitedben vált sztárrá. Később a Real Madridban, a Juventusban is szerepelt, mielőtt visszatért az angol csapathoz. Klubjaival ötször hódította el a Bajnokok Ligáját, a válogatottban szerzett 118 gólja pedig világrekord.

Kapcsolódó hírek
Támadott a Mezőkövesd, de a Ferencváros szerzett gólokat
Támadott a Mezőkövesd, de a Ferencváros szerzett gólokat
Jóiramú, olykor látványos focit hozó mérkőzésen kaptak ki a házigazdák.
Különjárat repíti a szurkolókat a labdarúgó Eb-re
Különjárat repíti a szurkolókat a labdarúgó Eb-re
Már meg lehet vásárolni a jegyeket.
Változik a DVTK programja, mert hamarabb ér véget a bajnokság
Változik a DVTK programja, mert hamarabb ér véget a bajnokság
Az EB-re való felkészülés miatt döntött így az MLSZ.
Csalódás! A sereghajtó ZTE Miskolcon ütötte ki a DVTK-t
Csalódás! A sereghajtó ZTE Miskolcon ütötte ki a DVTK-t
A második félidőben a ZTE hármat rúgott a nagyon gyengén játszó DVTK-nak.
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés