Hirdetés
Nem volt jó ötlet elszundítani az ózdi pályaudvaron
Borsodihír | 2025. 07. 15. | 10:20:05
Két embert előállítottak.

Visszaadták a készüléket (Fotó: rendőrség)
Egy ózdi férfi elszundított a buszpályaudvaron, a mobilját pedig a pad mögötti konnektorban töltötte. Mire felébredt, a telefon már sehol, csak a töltőfej és a kábel maradt. A helyszínre érkező rendőrök a biztonsági kamera felvételén kiszúrták az elkövetőket, akik összehangoltan „mentették ki” a készüléket az alvó férfi mögül. Az egyikük takart, a másik lecsapott – de sokáig nem örülhettek – közölte a borsodi rendőrség július 15-én Facebook-oldalán. Az egyenruhások felismerték az utcán az egyik gyanúsítottat, ruházatátvizsgálás során pedig a lopott telefon is előkerült, benne a felismerhető szilikontokkal.
A lopást elismerték, így mindkét tettest előállították az Ózdi Rendőrkapitányságra.
További híreink

Frontális ütközés Bükkábránynál
Egy embert feszítővágóval szabadítottak ki.

Katonák vittek vizet Tiszaújvárosba
Ötezer zacskóval.

Hőség: több vonalon is sebességkorlátozást vezettek be
A sínek hőmérséklete is van, ahol meghaladta a határértéket.

Új csatár a Mezőkövesdnél
A Vasas felnőtt csapatainál már bizonyított.

Új energiatárolót adtak át Tiszaújvárosban
A rendszer 180 akkumulátoregységből áll.

Mézért indult Tardon – nem tért haza
Életmentés a hőségben.

Sportpark épülhet Sajókeresztúron
Atemetőkertet is fejlesztenék.

Kigyulladt egy mezőgazdasági tároló Kányban
Kétezer hengerbála és egy rakodógép égett.

Mezőkövesdi étteremre terjedt át a tűz
Több gázpalackot is kihoztak az épületből

Késsel fenyegett a rendőröket egy felsőnyárádi
Jogerős ítélet született az ügyben.

Diákolimpia: Borsod volt a legaktívabb
Rekord a teljes tanévet átívelő eseménysorozaton: megközelítette a 400 ezret a nevezések száma.

Börtönbe megy a borsodi álvillanyszerelő
Hét embert is becsapott.

Késsel fenyegett a rendőröket egy felsőnyárádi
Jogerős ítélet született az ügyben.

Megvert egy férfit a miskolci megállóban
Az elkövetőt a rendőrök keresik.

Börtönbe megy a borsodi álvillanyszerelő
Hét embert is becsapott.

Talált bankkártyával fizetett Miskolcon
Az elkövetőt keresik a rendőrök.

Tiltott szert használt három borsodi
Mindegyikük ellen vádat emelhetnek.

Őrizetben Fonyód egykori fideszes polgármestere
Két embert már le is tartóztattak hűtlen kezelés miatt.

Milliókat bukott az alsózsolcai vállalkozó
Hat kamionnyi árut várt.

Körözik a zalai ál-Jézust
Milliókat csalt ki hiszékeny emberekből.

Betonkeverő okozta egy borsodi halálát
Vádat emeltek egy cég ügyvezetője ellen.

Két tiszaújvárosi lakásba is betört
Szomjas volt a kesznyéteni tolvaj.

NKA-botrány: a NAV hat embert vett őrizetbe
Egyikük Bús Balázs, Óbuda korábbi fideszes polgármestere.

Paraszolvencia: elítéltek két miskolci orvost
Az ügy másodfokon a Debreceni Ítélőtábla előtt folytatódik.

Fidesz: fizessen a kormány a kisebb benzinkutaknak!
Ami jár, az jár - írja Havasi Bertalan.
Gazdaság

Szuper El Niño várható Magyarországon
A rendkívül erős El Niño a klímaváltozással együtt fokozhatja a hőhullámokat, az aszályokat és a szélsőséges időjárást.

Magyar Péter 70-75 százalékos támogatottságot emleget
A kormány alapvető célja a csatlakozás feltételeinek teljesítése - mondta.

Új energiatárolót adtak át Tiszaújvárosban
A rendszer 180 akkumulátoregységből áll.

Sportpark épülhet Sajókeresztúron
Atemetőkertet is fejlesztenék.
Bűn és bűnhődés
Ezt olvasta már?
Hirdetés

Zöld szigetek a város felett
Hogyan válnak a tetőkertek a modern városok oázisává?
Hirdetés



















