Hirdetés
Szoboszlai a szurkolók álomcsapatában
mti | 2026. 05. 31. | 17:13:45
A magyar válogatott csapatkapitánya egyedüliként képviseli a Liverpoolt.

Szoboszlai Dominik (Fotó: MTI/archív/Bodnár Boglárka)
Szoboszlai Dominik bekerült az angol labdarúgó-bajnokság álomcsapatába, amelyet a szurkolók szavazatai alapján állítottak össze, és a honlapján tett közzé a Premier League.
A világ minden tájáról több mint 200 ezren voksoltak, a drukkerek egy 60 fős listáról választhattak.
Az álomtizenegybe a bajnok Arsenal adta a legtöbb játékost, szám szerint ötöt a kapus David Raya, valamint Jurrien Timber, William Saliba, Gabriel Magalhaes és Declan Rice révén.
A Manchester Cityből hárman, a gólkirály Erling Haaland, illetve Nico O'Reilly és Antoine Semenyo került be, rajtuk kívül pedig Bruno Fernandesszel (Machester United), Igor Thiagóval (Brentford) és Szoboszlaival áll össze a szezon legjobb együttese.
További híreink

Takács Péter marad a DVTK vezetőedzője
A miskolci klub az NB II-ben folytatja.

Szoboszlai Dominik kétharmados győzelmet aratott
A szavazatok több mint kétharmadát begyűjtve érdemelte ki az elismerést.

Kurityáni lány az év felfedezettje
Hanász Vanda átvette az elismerést.

A rendőrség is gúnyt űzött Szoboszlai ruházatából
Sokan hajmeresztőnek nevezték az outfitjét.

Tősgyökeres diósgyőri lehet a DVTK új edzője
A miskolciakat az utolsó NB I-es meccseken már irányította.

BL-döntő: köszöni a Lounge Group
Magyarország nemzetközi megítélése szempontjából is kiemelt jelentőségű rendezvény volt.

BL-döntő: komolyabb balhék nélkül
Súlyos bűncselekmény nem történt.

Bajnokok Ligája: megvédte címét a Paris Saint-Germain
Hatvanezren nézték a mérkőzést a Puskás Arénában, Budapesten.

Arne Slot távozik a Liverpool éléről
Ki lesz Szoboszlai Dominik új vezetőedzője?

BL-döntő: szurkolók verekedtek a fővárosban
Elemzik a kamerafelvételeket.

A futballvilág most Budapestre figyel
A PSG másodszor vagy az Arsenal először?

Takács Péter marad a DVTK vezetőedzője
A miskolci klub az NB II-ben folytatja.

Az osztálykiránduláson fulladt vízbe a 15 éves fiú
A Bánki-tóban találták meg a holttestét.
Gazdaság

Kivonul a magyar piacról az egyik futárszolgálat
2020 óta voltak jelen.

Csúszdaparkkal, trambulinligettel gazdagodik Sajószentpéter
Tanösvény is lesz.

Fűszert vonnak ki a forgalomból
Határérték feletti növényvédőszer-maradék lehet a kínai fűszerben.

Építési hulladék: díjkötelessé válik a leadás
Meg is indokolta a MOHU Zrt. a döntést.
Bűn és bűnhődés
Ezt olvasta már?
Hirdetés

3x3-as kosárlabda vb: negyeddöntőben a magyar válogatott
Legyőzték a letteket.
Hirdetés





















