Hirdetés
A postán lopták el egy ózdi hölgy telefonját
| 2025. 11. 04. | 15:33:53
Hamar elkapták a tolvajt.

Visszakapta a készüléket a sértett (Fotó: police.hu)
Egy ózdi nyomozó derítette fel azt a lopást, amely során elvittek egy postán hagyott mobilkészüléket - írja a poilice.hu.
Egy ózdi lakos tett bejelentést a rendőrségen, miszerint október 22-én délután az egyik ózdi postán valaki elemelte az asztalra tett, majd ottfelejtett mobiltelefonját. A lopással okozott kár 90 ezer forint volt.
Kovács Tibor zászlós, az Ózdi Rendőrkapitányság nyomozója adatokat gyűjtött, amelynek eredményeként Ózd vonzáskörzetében, egy házban tartott kutatás során megtalálta, majd lefoglalta a készüléket.
A tolvajt azonosította, a férfi beismerte a bűncselekmény elkövetését. Kisebb értékre elkövetett lopás vétsége miatt folytatódik ellene az eljárás.
További híreink

Beszakadt az út Sárospatakon
A Comenius utcában.

Villanyoszlopot döntött ki egy autó Tiszaújvárosban
Értesítették a tűzoltókat.

Más csomagját vette át Edelényben
Visszaadni pedig nem akarta.

Felborult egy autó Telkibánya közelében
A járműben négyen utaztak.

Szociális szolgáltató központ épülhet Boldván
Várják az ajánlatokat.

Árokba csapódott egy autó Encsen
A Baross Gábor útra riasztották a város tűzoltóit.

Nem találják a mezőkeresztesi Molnár Rikárdót
A rendőrök a lakosság segítségét kérik a fiú megtalálásához.

Az abaúji szülők eladták az állami laptopokat
A büntetővégzés jogerős.

Letartóztatták a 15 éves encsi banditát
Sok van a rovásán.

Borsodban is megkezdődött a razzia
Az ellenőrzések célja a közlekedésbiztonság javítása.

Kiskorút kényszerített prostitúcióra egy borsodi
Vádat emeltek a fiú ellen.

Újra lesz családok átmeneti otthona Ózdon
Összesen 12 gyereket tudnak elhelyezni.

Más csomagját vette át Edelényben
Visszaadni pedig nem akarta.

Gyereket felrúgó karateedző: az ügyészség fellebbezett
Végrehajtandó szabadságvesztést szeretnének.

Nem jogerősen elítélték a gyereket felrúgó karateedzőt
Nem kell börtönbe vonulnia.

Az abaúji szülők eladták az állami laptopokat
A büntetővégzés jogerős.

Letartóztatták a 15 éves encsi banditát
Sok van a rovásán.

Nyuszimotor-ügy: a rendőrség nyomoz
Hűtlen kezelés gyanúja miatt.

Kiskorút kényszerített prostitúcióra egy borsodi
Vádat emeltek a fiú ellen.

Szatír a mezőkövesdi temetőben
A sírok között bújt meg.

Adócsaló influenszerekre bukkant a NAV
Két népszerű tiktoker bukott le.

Utánfutón állva? Menet közben?
A borsodi rendőrök nem hittek a szemüknek.

Rendőröknek hajtott egy menekülő sofőr
Egy egyenruhás megsérült.

Börtönbe megy a borsodi „autónepper”
Nem létező gépkocsikat hirdetett.

Velkey: magyar állampolgárságot árultak kanadaiaknak
Több tízezer dollárért.

Hazánkban egyre kevesebben halnak meg tüdőrákban
Csökkent a dohányzással összefüggő daganatok előfordulása is.
Gazdaság

Továbbra is Mészáros Lőrinc a legvagyonosabb magyar
Egy év alatt 1559 milliárddal, 12 579 milliárd forintra nőtt a 100 leggazdagabb magyar összvagyona.

Tovább közelít a védetthez az üzemanyagár
A benzin és a gázolaj ára is csökken.

Nettó 688 millióból újul meg a Miskolci Jégcsarnok
Helyi cég a kivitelező.
Bűn és bűnhődés
Ezt olvasta már?
Hirdetés

Villanyoszlopot döntött ki egy autó Tiszaújvárosban
Értesítették a tűzoltókat.
Hirdetés


















