Hirdetés

Diósgyőrben marad a válogatott hátvéd

mti | 2025. 07. 03. | 15:48:26
Szerződést hosszabbított.
Diósgyőrben marad a válogatott hátvéd
Szathmáry Simon (Fotó: dvtk.eu)
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

A cseh származású, magyar válogatott Szathmáry Simon a következő idényre is aláírt a jégkorong Erste Ligában szereplő DVTK Jegesmedvék csapatához.

A 29 éves védő szerepelt a májusi elitvilágbajnokságon, és mind a hét meccsen pályára lépett.

"A szezon végén a vb-n óriási élményekkel gazdagodtam. Nagyon jó volt összemérni a tudásomat a világ legjobbjaival. Igyekszem ezeket a tapasztalatokat a jövőben hasznosítani, hogy jobb játékossá váljak" - mondta a jihlavai születésű Szathmáry, aki eddigi két miskolci szezonjában 79 mérkőzésen 20-szor volt eredményes és adott 31 gólpasszt.

Hozzátette: az a célja, hogy a miskolci csapat túljusson az Erste Liga negyeddöntőjén, és olyan teljesítményt akar nyújtani, amivel ismét kiérdemli a válogatott meghívókat, hiszen tagja szeretne lenni a svájci világbajnokságra utazó keretnek.

További híreink
Foci-vb: megszületett az első nagy meglepetés!
Foci-vb: megszületett az első nagy meglepetés!
A legnagyobb esélyes nem tudta legyőzni a Zöld-foki-szigeteket.
A DVTK-nál bemutatták a teljes szakmai stábot
A DVTK-nál bemutatták a teljes szakmai stábot
Hétfőn már labdás edzés szerepelt a programban.
Amerika legnépszerűbb csapata 53 év után bajnok
Amerika legnépszerűbb csapata 53 év után bajnok
Manhattanben vasárnap reggelig tartott az ünneplés.
Foci-vb: lejátszották az első nagy meccset
Foci-vb: lejátszották az első nagy meccset
Nem bírtak egymással a csapatok.
DVTK: Jurek megy, Babinszki érkezhet
DVTK: Jurek megy, Babinszki érkezhet
Sajtóértesülés szerint a miskolciak átengedik Jureket az MTK-nak.
Foci-vb: az egyik társházigazda nyert, a másik remizett
Foci-vb: az egyik társházigazda nyert, a másik remizett
Világsztárok a fellépők között és a lelátón.
Marad Diósgyőrben a saját nevelésű hátvéd
Marad Diósgyőrben a saját nevelésű hátvéd
Negyedik szezonját kezdő ősszel a csapatban.
Amerika legnépszerűbb csapata 53 év után bajnok
Amerika legnépszerűbb csapata 53 év után bajnok
Manhattanben vasárnap reggelig tartott az ünneplés.
Marad Diósgyőrben a saját nevelésű hátvéd
Marad Diósgyőrben a saját nevelésű hátvéd
Negyedik szezonját kezdő ősszel a csapatban.
Lövei marad itthon, Miskolcon
Lövei marad itthon, Miskolcon
Úgy érzi, hogy a következő szezonban még erősebbek lehetnek.
Szereti Miskolcot, ezért tíz év után is marad
Szereti Miskolcot, ezért tíz év után is marad
A 150-szeres magyar válogatott hátvéd üzent a szurkolóknak.
Jégkorong-vb: hosszabbításban dőlt el a finálé
Jégkorong-vb: hosszabbításban dőlt el a finálé
Finnország ötödször végzett az élen.
A DVTK egyik oszlopával hosszabbítottak
A DVTK egyik oszlopával hosszabbítottak
A harmadik miskolci szezonját kezdheti meg.
Utoljára kaptak egy nagy zakót a magyarok
Utoljára kaptak egy nagy zakót a magyarok
Ezzel együtt jövőre is a világelitben folytathajták.
Kiütéses magyar vereség Svájcban
Kiütéses magyar vereség Svájcban
Eggyel kevesebbet kaptunk, mint tavaly.