Hirdetés
Étterembe tört be egy farkaslyuki férfi
police.hu | 2026. 05. 12. | 13:33:34
Beismerő vallomást tett.

Két órán belül elfogták a férfit (Fotó: Illusztráció/AI)
Lopás bűntett miatt folytat nyomozást az Ózdi Rendőrkapitányság egy 19 éves farkaslyuki elkövetővel szemben. A férfi május 6-án éjszaka Ózdon egy étterembe tört be, ahonnan italokat, élelmiszereket és vásárlási utalványokat vitt el, közel 200 ezer forint kárt okozva.
A rendőrök – személyismeretüknek köszönhetően – a biztonsági kamerák felvételeinek az elemzését követően két órán belül elfogták és gyanúsítottként hallgatták ki a férfit, aki beismerő vallomást tett.
A nyomozók az eltulajdonított dolgok jelentős részét lefoglalták, majd visszaadták jogos tulajdonosának.
További híreink

Katonák vittek vizet Tiszaújvárosba
Ötezer zacskóval.

Hőség: több vonalon is sebességkorlátozást vezettek be
A sínek hőmérséklete is van, ahol meghaladta a határértéket.

Új csatár a Mezőkövesdnél
A Vasas felnőtt csapatainál már bizonyított.

Új energiatárolót adtak át Tiszaújvárosban
A rendszer 180 akkumulátoregységből áll.

Mézért indult Tardon – nem tért haza
Életmentés a hőségben.

Sportpark épülhet Sajókeresztúron
Atemetőkertet is fejlesztenék.

Kigyulladt egy mezőgazdasági tároló Kányban
Kétezer hengerbála és egy rakodógép égett.

Mezőkövesdi étteremre terjedt át a tűz
Több gázpalackot is kihoztak az épületből

Késsel fenyegett a rendőröket egy felsőnyárádi
Jogerős ítélet született az ügyben.

Diákolimpia: Borsod volt a legaktívabb
Rekord a teljes tanévet átívelő eseménysorozaton: megközelítette a 400 ezret a nevezések száma.

Börtönbe megy a borsodi álvillanyszerelő
Hét embert is becsapott.

Gabona égett Borsodban
A miskolciakkal együtt négy tűzoltóegység oltotta el a lángokat.

Késsel fenyegett a rendőröket egy felsőnyárádi
Jogerős ítélet született az ügyben.

Megvert egy férfit a miskolci megállóban
Az elkövetőt a rendőrök keresik.

Börtönbe megy a borsodi álvillanyszerelő
Hét embert is becsapott.

Talált bankkártyával fizetett Miskolcon
Az elkövetőt keresik a rendőrök.

Tiltott szert használt három borsodi
Mindegyikük ellen vádat emelhetnek.

Őrizetben Fonyód egykori fideszes polgármestere
Két embert már le is tartóztattak hűtlen kezelés miatt.

Milliókat bukott az alsózsolcai vállalkozó
Hat kamionnyi árut várt.

Körözik a zalai ál-Jézust
Milliókat csalt ki hiszékeny emberekből.

Betonkeverő okozta egy borsodi halálát
Vádat emeltek egy cég ügyvezetője ellen.

Két tiszaújvárosi lakásba is betört
Szomjas volt a kesznyéteni tolvaj.

NKA-botrány: a NAV hat embert vett őrizetbe
Egyikük Bús Balázs, Óbuda korábbi fideszes polgármestere.

Paraszolvencia: elítéltek két miskolci orvost
Az ügy másodfokon a Debreceni Ítélőtábla előtt folytatódik.

Katonák vittek vizet Tiszaújvárosba
Ötezer zacskóval.

Hőség: több vonalon is sebességkorlátozást vezettek be
A sínek hőmérséklete is van, ahol meghaladta a határértéket.
Gazdaság

Szuper El Niño várható Magyarországon
A rendkívül erős El Niño a klímaváltozással együtt fokozhatja a hőhullámokat, az aszályokat és a szélsőséges időjárást.

Magyar Péter 70-75 százalékos támogatottságot emleget
A kormány alapvető célja a csatlakozás feltételeinek teljesítése - mondta.

Új energiatárolót adtak át Tiszaújvárosban
A rendszer 180 akkumulátoregységből áll.

Sportpark épülhet Sajókeresztúron
Atemetőkertet is fejlesztenék.
Bűn és bűnhődés
Ezt olvasta már?
Hirdetés

Holtan találták meg az eltűnt ötéves kisfiút
Vízbe fulladt.
Hirdetés


















