Hirdetés

Étterembe tört be egy farkaslyuki férfi

police.hu | 2026. 05. 12. | 13:33:34
Beismerő vallomást tett.
Étterembe tört be egy farkaslyuki férfi
Két órán belül elfogták a férfit (Fotó: Illusztráció/AI)
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Lopás bűntett miatt folytat nyomozást az Ózdi Rendőrkapitányság egy 19 éves farkaslyuki elkövetővel szemben. A férfi május 6-án éjszaka Ózdon egy étterembe tört be, ahonnan italokat, élelmiszereket és vásárlási utalványokat vitt el, közel 200 ezer forint kárt okozva. 

A rendőrök – személyismeretüknek köszönhetően – a biztonsági kamerák felvételeinek az elemzését követően két órán belül elfogták és gyanúsítottként hallgatták ki a férfit, aki beismerő vallomást tett.

A nyomozók az eltulajdonított dolgok jelentős részét lefoglalták, majd visszaadták jogos tulajdonosának.

További híreink
Hőség: több vonalon is sebességkorlátozást vezettek be
Hőség: több vonalon is sebességkorlátozást vezettek be
A sínek hőmérséklete is van, ahol meghaladta a határértéket.
Új csatár a Mezőkövesdnél
Új csatár a Mezőkövesdnél
A Vasas felnőtt csapatainál már bizonyított.
Új energiatárolót adtak át Tiszaújvárosban
Új energiatárolót adtak át Tiszaújvárosban
A rendszer 180 akkumulátoregységből áll.
Sportpark épülhet Sajókeresztúron
Sportpark épülhet Sajókeresztúron
Atemetőkertet is fejlesztenék.
Kigyulladt egy mezőgazdasági tároló Kányban
Kigyulladt egy mezőgazdasági tároló Kányban
Kétezer hengerbála és egy rakodógép égett.
Mezőkövesdi étteremre terjedt át a tűz
Mezőkövesdi étteremre terjedt át a tűz
Több gázpalackot is kihoztak az épületből
Késsel fenyegett a rendőröket egy felsőnyárádi
Késsel fenyegett a rendőröket egy felsőnyárádi
Jogerős ítélet született az ügyben.
Diákolimpia: Borsod volt a legaktívabb
Diákolimpia: Borsod volt a legaktívabb
Rekord a teljes tanévet átívelő eseménysorozaton: megközelítette a 400 ezret a nevezések száma.
Gabona égett Borsodban
Gabona égett Borsodban
A miskolciakkal együtt négy tűzoltóegység oltotta el a lángokat.
Késsel fenyegett a rendőröket egy felsőnyárádi
Késsel fenyegett a rendőröket egy felsőnyárádi
Jogerős ítélet született az ügyben.
Megvert egy férfit a miskolci megállóban
Megvert egy férfit a miskolci megállóban
Az elkövetőt a rendőrök keresik.
Talált bankkártyával fizetett Miskolcon
Talált bankkártyával fizetett Miskolcon
Az elkövetőt keresik a rendőrök.
Tiltott szert használt három borsodi
Tiltott szert használt három borsodi
Mindegyikük ellen vádat emelhetnek.
Őrizetben Fonyód egykori fideszes polgármestere
Őrizetben Fonyód egykori fideszes polgármestere
Két embert már le is tartóztattak hűtlen kezelés miatt.
Körözik a zalai ál-Jézust
Körözik a zalai ál-Jézust
Milliókat csalt ki hiszékeny emberekből.
Betonkeverő okozta egy borsodi halálát
Betonkeverő okozta egy borsodi halálát
Vádat emeltek egy cég ügyvezetője ellen.
Két tiszaújvárosi lakásba is betört
Két tiszaújvárosi lakásba is betört
Szomjas volt a kesznyéteni tolvaj.
NKA-botrány: a NAV hat embert vett őrizetbe
NKA-botrány: a NAV hat embert vett őrizetbe
Egyikük Bús Balázs, Óbuda korábbi fideszes polgármestere.
Paraszolvencia: elítéltek két miskolci orvost
Paraszolvencia: elítéltek két miskolci orvost
Az ügy másodfokon a Debreceni Ítélőtábla előtt folytatódik.