Hirdetés

Polgármester lesz Kisberk Szabolcs

Cívishír | 2025. 09. 29. | 08:25:45
A Mi Hazánk nyert Gyömrőn.
Polgármester lesz Kisberk Szabolcs
Kisberk Szabolcs (Fotó: Kisberk Szabolcs/Facebook)
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Az újságíróként ismertté vált Kisberk Szabolcs, a Mi Hazánk jelöltje nyerte a gyömrői időközi polgármester-választást a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint. A 22 ezres lélekszámú Pest megyei településen 6041 választópolgár adta le a szavazatát (38,64 százalék).

Kisberk Szabolcs a szavazatok 30,68 százalékát szerezte meg, a második helyen a független Váradi Attila végzett 27,36 százalékkal, míg a 2024-ben győztes Jó Itt Élni Egyesület jelöltje, Répás Tamás János 26 százalékot kapott. Az utolsó helyen Horváth István Attila végzett 15,89 százalékkal, ő Hajnal Egyesület Gyömrőért jelöltje volt.

A Mi Hazánk nem fukarkodott jelzőkkel, a mozgalom Facebook-posztja szerint „történetük eddigi legnagyobb győzelmét aratták”. Hozzátették: a magyarokon élősködő korrupt NER-rendszer és a globalista oligarchák hatalmát is megszüntetnék.

Kisberk Szabolcs a pártja kommunikációs igazgatói posztját töltötte be eddig, de önkormányzati képviselőként is tevékenykedett a városban.

További híreink
Őrizetben Fonyód egykori fideszes polgármestere
Őrizetben Fonyód egykori fideszes polgármestere
Két embert már le is tartóztattak hűtlen kezelés miatt.
Hőség: a hétvégi kamionstopot részlegesen feloldják
Hőség: a hétvégi kamionstopot részlegesen feloldják
A közlekedőket fokozott óvatosságra intik.
Tanács Zoltán miniszter a Mediaworks „összeomlásáról”
Tanács Zoltán miniszter a Mediaworks „összeomlásáról”
Most eljött az igazság pillanata - írta.
Vörös kód: meghosszabbítva
Vörös kód: meghosszabbítva
Figyeljünk egymásra - kéri a miniszter.
Körözik a zalai ál-Jézust
Körözik a zalai ál-Jézust
Milliókat csalt ki hiszékeny emberekből.
Ügynökakták: 11 tagú testület állhat fel
Ügynökakták: 11 tagú testület állhat fel
Törlesztenének egy nagy adósságot.
A Velencei-tó vízszintje történelmi mélyponton
A Velencei-tó vízszintje történelmi mélyponton
A szakértő szerint összetett helyzettel állunk szemben.
NKA-botrány: a NAV hat embert vett őrizetbe
NKA-botrány: a NAV hat embert vett őrizetbe
Egyikük Bús Balázs, Óbuda korábbi fideszes polgármestere.
Parajd több mint 14 millió eurót kap
Parajd több mint 14 millió eurót kap
A sóbánya Székelyföld egyik leglátogatottabb turisztikai látványossága volt.
Egészségügyi Minőségellenőrzési Hatóság jön létre
Egészségügyi Minőségellenőrzési Hatóság jön létre
Hegedűs Zsolt a szakdolgozók bérrendezéséről is beszélt.