Kitömte a Putnokot a DVTK

| 2024. 06. 30. | 08:06:35
Második edzőmeccsüket vívták a miskolciak.
A Putnok ellen gyakorolt a DVTK (Fotó: dvtk.hu)

Lejátszotta második nyári felkészülési mérkőzését a DVTK az NB III. Észak-Keleti csoportjának bajnoka, a Putnok ellen, és 5-0-ra nyert. Már az első félidőben háromgólos előnyre tett szert a Diósgyőr Jurek Gábor duplájával és Marko Rakonjac góljával, amit a második félidőben Herbák Máté és Bényei Ágoston egészített ki. Folytatás hétfőtől a felső-ausztriai edzőtáborban - írja a miskolci klub honlapja.

Diósgyőri VTK - Putnok FC 5-0 (3-0)
Miskolc, DVTK Edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezető: SZIGETVÉRI Márk (MÁRKUS Péter, GERGELY Márton).
DVTK1. félidő: Karlo SENTIĆ - GERA Dániel, Bozhidar CHORBADZHIYSKI, Marco LUND, DEMETER Milán - Francisco FEUILLASSIER, KOMLÓSI Bence, Rudi POŽEG VANCAŠ - JUREK Gábor, Marko RAKONJAC, Mohammed RHARSALLA. Vezetőedző: Vladimir RADENKOVIĆ.
DVTK 2. félidő:Artem ODYNTSOV, FARKAS Dániel, SZATMÁRI Csaba, KOMLÓSI Bence, DEMETER Milán - FERENCSIK Bálint, HOLDAMPF Gergő, BÉNYEI Ágoston - HERBÁK Máté, FEKETE Vince, Argyris KAMPETSIS. Vezetőedző: Vladimir RADENKOVIĆ.
Putnok: PÁPAI Krisztián (SLAKTA Balázs, 46.) - TÓTH Dávid (JUHOS Dávid, 59.), MRVA Patrik, TORDAI Balázs, NEMES Milán - PÓCSIK Botond (BÁN Gergő, 59.), VÉGSŐ Előd (ABÉRT Márton, 66.), KERCSÓ Bence (JÓNYER Kristóf, 66.) - KORBÉLY Kristóf, BOROS Gábor (SZTANKÓ Dávid, 74.), MÁRIS Dominik. Vezetőedző: SZALA Ákos.
Gólszerző: Marko RAKONJAC (1-0) a 21., JUREK Gábor (2-0) a 40., JUREK Gábor (3-0) a 43., HERBÁK Máté (4-0) a 76., BÉNYEI Ágoston (5-0) a 86. percben.