Megélhetés nélküli nőket vettek rá szexmunkára

A borsodi rendőrök elfogtak két elkövetőt, akik nőket futtattak Németországban - közölte a police.hu.
Emberkereskedelem és kényszermunka bűntett miatt folytat nyomozást a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság egy 36 éves felsőregmeci férfival és egy 37 éves vajdácskai nővel szemben. A társtettesek 2025. áprilisban és májusban lakóhelyük környezetében megélhetés nélküli nőket bírtak rá külföldön végzendő szexmunkára.
A páros egy németországi városban bérelt lakást, a tevékenység végzéséhez kivitték külföldre a lányokat, majd interneten erotikus tartalmú hirdetést adtak fel róluk. A futtatók sokszor a kuncsaftoktól kapott pénz teljes összegét eltették.
A nyomozók a felderítő munka eredményeként az elkövetőket Sátoraljaújhelyen elfogták, gyanúsítottként hallgatták ki őket. A férfit őrizetbe vették és a letartóztatását is kezdeményezték.





















































