Hirdetés

Szoboszlai Dominik és a jó tanulópénz

| 2025. 06. 11. | 10:12:36
A nemzeti együttes legközelebb már világbajnoki selejtezőket vív.
Szoboszlai Dominik és a jó tanulópénz
Szoboszlai Dominik (Fotó: MTI/Szigetváry Zsolt)
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

A csapatkapitány Szoboszlai Dominik szerint a magyar válogatott mindkét felkészülési mérkőzése jó tanulópénz volt a világbajnoki selejtezősorozat megkezdése előtt.

"Jó tanulópénz volt ez a vb-selejtezők előtt. Teljesen mindegy milyen csapat ellen játszunk, válogatott szinten nincsen könnyű mérkőzés még akkor sem, ha ezúttal mi voltunk a favoritok. Meg kell találni a választ, hogyan reagálunk. Az egyenlítő góljukra jól reagáltunk egészen a hajráig, a végére talán egy kicsit elfáradtunk"

- mondta az M4 Sportnak a Liverpool futballistája az Azerbajdzsán otthonában aratott 2-1-es sikert követően.

A magyar válogatott a sikerével lezárta az ötmeccses nyeretlenségi sorozatát és egymást követő három vereség után újra diadalmaskodott.

A nemzeti együttes legközelebb már világbajnoki selejtezőket vív, szeptember 6-án Írországban lép pályára, három nappal később pedig a friss Nemzetek Ligája-győztes portugálokat fogadja.

További híreink
Foci-vb: megszületett az első nagy meglepetés!
Foci-vb: megszületett az első nagy meglepetés!
A legnagyobb esélyes nem tudta legyőzni a Zöld-foki-szigeteket.
A DVTK-nál bemutatták a teljes szakmai stábot
A DVTK-nál bemutatták a teljes szakmai stábot
Hétfőn már labdás edzés szerepelt a programban.
Amerika legnépszerűbb csapata 53 év után bajnok
Amerika legnépszerűbb csapata 53 év után bajnok
Manhattanben vasárnap reggelig tartott az ünneplés.
Foci-vb: lejátszották az első nagy meccset
Foci-vb: lejátszották az első nagy meccset
Nem bírtak egymással a csapatok.
DVTK: Jurek megy, Babinszki érkezhet
DVTK: Jurek megy, Babinszki érkezhet
Sajtóértesülés szerint a miskolciak átengedik Jureket az MTK-nak.
Foci-vb: az egyik társházigazda nyert, a másik remizett
Foci-vb: az egyik társházigazda nyert, a másik remizett
Világsztárok a fellépők között és a lelátón.
Marad Diósgyőrben a saját nevelésű hátvéd
Marad Diósgyőrben a saját nevelésű hátvéd
Negyedik szezonját kezdő ősszel a csapatban.
Foci-vb: megszületett az első nagy meglepetés!
Foci-vb: megszületett az első nagy meglepetés!
A legnagyobb esélyes nem tudta legyőzni a Zöld-foki-szigeteket.
A DVTK-nál bemutatták a teljes szakmai stábot
A DVTK-nál bemutatták a teljes szakmai stábot
Hétfőn már labdás edzés szerepelt a programban.
Foci-vb: lejátszották az első nagy meccset
Foci-vb: lejátszották az első nagy meccset
Nem bírtak egymással a csapatok.
DVTK: Jurek megy, Babinszki érkezhet
DVTK: Jurek megy, Babinszki érkezhet
Sajtóértesülés szerint a miskolciak átengedik Jureket az MTK-nak.
Foci-vb: az egyik társházigazda nyert, a másik remizett
Foci-vb: az egyik társházigazda nyert, a másik remizett
Világsztárok a fellépők között és a lelátón.
Máris kezdődik a Diósgyőr felkészülése
Máris kezdődik a Diósgyőr felkészülése
A felkészülési programban az előzetes tervek szerint hat találkozó szerepel.
Rajt a foci-vb-n: megint Magyarország nélkül
Rajt a foci-vb-n: megint Magyarország nélkül
A magyarok - mint 1986 óta mindig - sikertelenül zárták a kvalifikációt.
Szoboszlaiék megszenvedtek Debrecenben
Szoboszlaiék megszenvedtek Debrecenben
Kemény meccsen nyertek a mieink a Nagyerdei Stadionban.
Kooperál a Kisvárda és a Kazincbarcika
Kooperál a Kisvárda és a Kazincbarcika
Mindkét klub jól jár - írják.