A DVTK legyőzte a sereghajtót

| 2020. 11. 11. | 10:11:00
A miskolciak hét gólt lőttek.

A DVTK Jegesmedvék csapata 7-2-re legyőzte a nullapontos vendég Liptószentmiklóst (Liptovsky Mikulás) a szlovák jégkorongliga november 10-i játéknapján.

Álomrajtot vett a magyar együttes: a második percben már vezetett, a hatodikban 2-0, a 13. percben pedig már 4-0 volt javára. A vendégek ugyan szépítettek, de a folytatásban nem jelentettek komolyabb veszélyt a kapura. A második harmadban is állandósult a hazai fölény, és ugyan a meccs derekáig nem esett újabb találat, a szünetig még háromszor volt eredményes a Jegesmedvék együttese. A záró felvonásban csak a vendégek szereztek gólt. A DVTK-nak ez volt az első mérkőzése, amelyen mindhárom pontot begyűjtötte - korábban három-három alapjátékidős, illetve hosszabbításos veresége volt -, és ezért áll jelenleg a tizedik helyen.