Győztes főpróbát tartott a Diósgyőr

dvtk.eu | 2024. 07. 22. | 08:34:20
A DVTK szlovák csapatot vert az utolsó felkészülési meccsen.
Július 28-án már bajnoki pontokért lép pályára a DVTK (Fotó: dvtk.eu)

Magabiztos győzelmet aratott utolsó nyári felkészülési mérkőzésén a DVTK labdarúgó csapata a szlovák élvonalban szereplő MFK Zemplín Michalovce ellen. A vasgyáriak góljait Varga Zétény, Marko Rakonjac és Bényei Ágoston szerezték. Bő egy hét múlva már bajnoki mérkőzést rendeznek a Bükk lábánál, július 28-án 18 óra 50 perctől a Paks ellen kezdi a bajnokságot a Diósgyőr.

Felkészülési mérkőzés:
DVTK - MFK Zemplín Michalovce 3-1 (1-0)
Miskolc, DVTK Stadion, 850 néző. Játékvezető: Rusz Márton (Berényi Ákos, Punyi Gyula).
DVTK: ODYNTSOV - GERA, SZATMÁRI, LUND, SANIČANIN - KLIMOVICH, VALLEJO, POŽEG VANCAŠ - VARGA Z., RAKONJAC, RHARSALLA. Vezetőedző: Vladimir RADENKOVIĆ.
Csere: Odyntsov helyett Karlo Sentić a 46., Szatmári helyett Bárdos a 65., Lund helyett Chorbadzhiyski a 65., Saničanin helyett Drezgić a 65., Vallejo helyett Holdampf a 65, Klimovich helyett Bényei a 65., Varga Z. helyett Huszár a 65., Rharsalla helyett Feuillassier a 65., Marko Rakonjac helyett Fekete a 74., Požeg Vancaš helyett Kampetsis a 74., Gera helyett Gluščević a 89. percben.
Gólszerző: Varga Z. (1-0) az 5., E. Arevalo (1-1) a 62., M. Rakonjac (2-1) a 70., Bényei Á. (3-1) a 89. percben.
Sárga lap: A. Vallejo a 25., A. Zubairu az 51., D. Taraduda a 80., Holdampf G. a 81., Y. Shimamura a 86. percben.