Hirdetés
A Kékesen hízik a hóréteg
Astromet | 2026. 05. 13. | 08:16:53
Fehér lepel a már rég zöldben pompázó tájon.



Két centiméter elérve – jöhetnek a szánkók – szerepel az Astromet Facebook-oldalának bejegyzésében a jó vagy éppen rossz hír, utalva arra, hogy Magyarország legmagasabb pontján május 13-án nem sokkal nulla óra után hó hullott, ami a dátumot tekintve még a hegytetőn is ritkaságnak számít. Meghökkentő látvány, amint az immár teljes zöld lombkoronában díszlő erdőt beborította a fehér hótakaró.

További híreink

Tilalom a borsodi tűzrakóhelyekre is
Az ország egész területén kiszáradt a biomassza.

A Velencei-tó vízszintje történelmi mélyponton
A szakértő szerint összetett helyzettel állunk szemben.

Fokozódik a hőség Magyarországon
Az országos tisztifőorvos lépett.

A kánikula marad...
38 fok közelébe emelkedik a hőmérséklet.

Tanács: a napozást kerülni kell
Nagyon erős UV-B sugárzásra figyelmeztet hétfőre a HungaroMet

Kánikula: fokozottan figyeljünk egymásra!
A kertet hajnalban vagy késő este locsoljuk.

Idén először volt 35 Celsius-fok az országban
A fővárosban.

Elrendelték a másodfokú hőségriadót
Ha lehet, 11 és 16 óra között ne tartózkodjunk a tűző napon.

Tartós kánikula várható, fokozódik az aszály
A tavaszi csapadékhiány miatt alacsony termésátlagokra van kilátás.

Jöhet az év első hőségriasztása
A következő napokban az ország jelentős részén tartósan meleg idő várható.

Érkezik a nyár első hőhulláma
Akár 37 Celsius-fok is lehet.

Hamarosan beköszönt az év első tartósabb kánikulája
30-35 Celsius-fokra készülhetünk.

Fiatal magyar játékost draftoltak az NHL-ben
Legutóbb 2002-ben történt ilyen.

Miskolci plakátok: alaptalanul vádolták a papot
Lezárult a vizsgálat.
Gazdaság

Fidesz: fizessen a kormány a kisebb benzinkutaknak!
Ami jár, az jár - írja Havasi Bertalan.

Szuper El Niño várható Magyarországon
A rendkívül erős El Niño a klímaváltozással együtt fokozhatja a hőhullámokat, az aszályokat és a szélsőséges időjárást.

Magyar Péter 70-75 százalékos támogatottságot emleget
A kormány alapvető célja a csatlakozás feltételeinek teljesítése - mondta.

Új energiatárolót adtak át Tiszaújvárosban
A rendszer 180 akkumulátoregységből áll.
Bűn és bűnhődés
Ezt olvasta már?
Hirdetés

Lottó: a főnyeremény bent maradt
A négyesek két és félmilliót érnek.
Hirdetés



















