Hirdetés
A DVTK győzött a TFSE otthonában
MTI | 2025. 11. 03. | 08:19:31
A miskolciak továbbra is őrzik veretlenségüket a bajnokságban.

Szép volt, lányok! (Fotó: DVTK)
A kupagyőztes DVTK Huntherm együttese 72–56-ra győzött a TFSE vendégeként a női kosárlabda NB I 7. fordulójának november 2-i, vasárnapi zárómérkőzésén.
Két negyed után még a TFSE vezetett 38–36-ra. A szünet után Völgyi Péter együttese felőrölte a hazaiak ellenállást és a két csapat közötti legnagyobb különbség a találkozó végére alakult ki. A továbbra is száz százalékos vendégek sikeréhez az Eb-ezüstérmes spanyol Paula Ginzo dupla-duplával – 17 ponttal és 10 lepattanóval – járult hozzá.
Eredmények:
TFSE–DVTK HUNTHERM 56–72 (21–17, 17–19, 14–18, 4–18)
További híreink

Szoboszlaiék megszenvedtek Debrecenben
Kemény meccsen nyertek a mieink a Nagyerdei Stadionban.

Kooperál a Kisvárda és a Kazincbarcika
Mindkét klub jól jár - írják.

Lövei marad itthon, Miskolcon
Úgy érzi, hogy a következő szezonban még erősebbek lehetnek.

Csalódás: nem kapott szabadkártyát a magyar válogatott
Lemaradtak a világbajnokságról.

Miskolcról Debrecenbe: a Loki leigazolta Macsó Mátét
A fiatal középpályás aláírta a szerződését.

Ötezren nézték a magyarok edzését
Megérdemlik a szurkolók, hogy lássák a játékosokat - így Rossi.

A Cigánd elbukta az osztályozót
A borsodi csapat marad az NB III-ban.

Bessenyei Péter: 70
Számos nagyszerű eredményt ért el.

Válogatott: kulcsjátékosok hagyták el az edzőtábort
Kazahsztán lesz a magyarok ellenfele.

Szoboszlai Dominiké az év legszebb liverpooli gólja
A szurkolók szavazatai alapján.

Varga góljai kellettek a magyar győzelemhez
Finnország ellen nyert a válogatott.

Takács Péter marad a DVTK vezetőedzője
A miskolci klub az NB II-ben folytatja.

3x3-as kosárlabda vb: negyeddöntőben a magyar válogatott
Legyőzték a letteket.

Hosszabbított kiválóságával a DVTK
Ez egy fontos láncszem a következő szezon csapatépítésében - így az edző.

Megvan a Diósgyőr első igazolása
Az előző szezonban Olaszországban szerepelt.

A csapat egyik legjobbja távozik Miskolcról
Újabb kosárlabdázó hagyja el a DVTK együttesét.

Két távozó a Diósgyőrtől
Meghatározó tagjai voltak a csapatnak.

Újabb két légiós távozik a DVTK-tól
Kathryn Westbeld és Paula Ginzo is klubot vált.

Két légiós távozik a DVTK-tól
Magyar bajnokok és kupagyőztesek.

Messze került a bajnoki cím a Diósgyőrtől
Hazai pályán kapott ki a DVTK.

Egy lépéssel közelebb a döntőhöz a Diósgyőr
Hazai pályán győzött a DVTK HUNTHERM.

Magyarország 28 év után ismét vb-résztvevő
A válogatott a hatodik világbajnokságára készülhet.

Új vezetőedzőt kap a DVTK
A cél továbbra is egyértelmű Miskolcon.

Milica Jovanovic visszatér a DVTK-hoz
Sikerült gyorsan megállapodni.

Szoboszlaiék megszenvedtek Debrecenben
Kemény meccsen nyertek a mieink a Nagyerdei Stadionban.

Gajdos László: Magyarország előtt új lehetőségek nyílnak
A miniszter szerint az elmúlt években Magyarország számos európai lehetőségtől esett el.
Gazdaság

Augusztusban kifizethetik az iskolakezdési támogatást
Ám úgy tűnik, nem mindenki ugyanannyit kap majd.

Nemek közötti bérszakadék: a kormánynak lépni kellene
Uniós jogszabály írja elő.

Kivonul a magyar piacról az egyik futárszolgálat
2020 óta voltak jelen.

Csúszdaparkkal, trambulinligettel gazdagodik Sajószentpéter
Tanösvény is lesz.
Bűn és bűnhődés
Ezt olvasta már?
Hirdetés

Medvék kószálnak az Aggteleki Nemzeti Park területén
Tilos a sátorozás.
Hirdetés

















