A DVTK számára véget ért a Magyar Kupa

dvtk.eu | 2023. 11. 21. | 21:46:02
Kikaptak Dunaújvárosban.
Dunaújvárosi Acélbikák – DVTK Jegesmedvék (Fotó: DVTK)

A Magyar Kupa harmadik fordulójának visszavágóját rendezték november 21-én, kedden este Dunaújvárosban. A mérkőzés első harmadában a Dunaújvárosi Acélbikák kétgólos előnyre tettek szert, a második játékrészben pedig Razumnyak és Esteves góljaival egyenlített a DVTK Jegesmedvék. A hajrában a hazaiak két emberelőnyös gólt szereztek, így 6-4-es összesítéssel ők jutottak a sorozat negyedik fordulójába.

Dunaújvárosi Acélbikák – DVTK Jegesmedvék 4-2 (2-0, 0-2, 2-0) összesítésben: 6-4
Dunaújvárosi Jégcsarnok, 143 néző, játékvezetők: Nagy Attila, Haszonits Miklós, Kis-Király Barna, Szabó Dávid
Dunaújvárosi Acélbikák: Tóth (Kovács) - Sysak, Svars, Szalma, Nemes, Dostalek, Blomberg, Ahonen, Elomaa, Koskinen, Sillanpaa, Varga, Maarnela, Ödman Hadzinikolic, Lorraine, Somogyi, Léránt, Károly, Pinczés, Atamanchuk, vezetőedző: Niko Eronen
DVTK Jegesmedvék: Praták (Dezső) - Verveda, Bean, Esteves, Lövei, Barrow - Szirányi, Szathmáry, Kuleshov, Páterka, Berdnikov - Vojtkó, Szalay, Makai, Razumnyak, Trozsák - Farkas, Shkrabov, Miskolczi, Csiki, Mattyasovszky, vezetőedző: Steve Kasper

Elkezdődött a párizsi olimpia: hajó szállította a magyarokat
206 nemzet csaknem 11 ezer versenyzője verseng egymással.
Gazdaság
Szakszervezeti szövetség: legalább 12 százalékkal kell emelni a minimálbért
A 300 ezer forintos minimálbér mellé minimum 360 ezer forintos garantált bérminimum szükséges – fogalmaztak.
Bejelentették, ki juthat könnyebben hitelhez
A kormányinfón részletezte a feltételeket Vitályos Eszter.
Nem remekeltek a strandbüfék a hatósági ellenőrzéseken
A fertőtlenítő mosogatás hiánya az ellenőrzések 8,7 százalékánál jelentett problémát, sok helyen gond a takarítatlanság is.