Hirdetés
Bódi Ádámot eladta a Kazincbarcika
| 2025. 07. 10. | 12:22:00
Nem lesz újra NB I-es játékos.

A volt lokista Bódi Ádám egész szezonban a Kazincbarcika nagy erőssége volt (Fotó: Szabolcsihír)
A Tiszakécskei LC megvásárolta Bódi Ádám játékjogát a Kolorcity KBSC-től - közölte a borsodi klub július 10-én, csütörtökön.
Bódi Ádámnak óriási szerepe van abban, hogy a Kazincbarcika története során első alkalommal feljutott az élvonalba. Köszönünk mindent, amit a barcikai labdarúgásért tett, további pályafutásához sok sikert kívánunk!
- olvasható a közleményben. Ebben felidézik, hogy Bódi Ádám egy éve érkezett Kazincbarcikára, a Merkantil Bank Ligában 29 mérkőzésen 9 góllal és 15 gólpasszal járult hozzá a klub történelmi szezonjához.
A közös utunk most véget ért, de bármikor szívesen látjuk Kazincbarcikán!
- búcsúznak a debreceni labdarúgótól a borsodiak.
További híreink

Fiatal magyar játékost draftoltak az NHL-ben
Legutóbb 2002-ben történt ilyen.

Játszik a DVTK, de nem láthatjuk
A miskolciak közül mindenki lehetőséget kap.

Diákolimpia: Borsod volt a legaktívabb
Rekord a teljes tanévet átívelő eseménysorozaton: megközelítette a 400 ezret a nevezések száma.

Molnár Gábor visszatért Diósgyőrbe
Közel kétszáz NB I-esmeccsen lépett pályára.

Tragikus hirtelenséggel elment Németh Zsanett
Az Eb-ezüstérmes birkózó 11. emeleti lakásának erkélyéről a mélybe zuhant.

Egekben a jegyárak! Összejöhet a Messi-Ronaldo csata
Van olyan hely is, amiért 14 ezer dollárt kell fizetni.

Messi góljai továbbjutást és rekordot értek
Ennyiszer még senki sem volt eredményes a világbajnokságokon.

A DVTK megtartja erősségét
Tíz játékosa már van a csapatnak.

Közpénz a sportban: nagyobb szigort ígérnek
A belügyminiszter négy csapatsportágképvielőivel egyeztetett.

Foci-vb: először adtak piros lapot a száj eltakarásáért
A futballtörténelem során először kapott ilyen vétségért piros lapot egy futballista.

Foci-vb: török könnyek
A törökök búcsúja nagy meglepetés.

Labdarúgó-vb: az első továbbjutó már megvan
A társházigazda második meccsét is megnyerte.

Játszik a DVTK, de nem láthatjuk
A miskolciak közül mindenki lehetőséget kap.

Új csatár a Mezőkövesdnél
A Vasas felnőtt csapatainál már bizonyított.

Molnár Gábor visszatért Diósgyőrbe
Közel kétszáz NB I-esmeccsen lépett pályára.

Egekben a jegyárak! Összejöhet a Messi-Ronaldo csata
Van olyan hely is, amiért 14 ezer dollárt kell fizetni.

Messi góljai továbbjutást és rekordot értek
Ennyiszer még senki sem volt eredményes a világbajnokságokon.

Foci-vb: először adtak piros lapot a száj eltakarásáért
A futballtörténelem során először kapott ilyen vétségért piros lapot egy futballista.

Foci-vb: török könnyek
A törökök búcsúja nagy meglepetés.

Labdarúgó-vb: az első továbbjutó már megvan
A társházigazda második meccsét is megnyerte.

Miskolc polgármestere garanciákat vár a DVTK-tól
Tóth-Szántai József egyeztetést kezdeményezett a klubvezetőkkel.

Magyar dirigál az 1000. világbajnoki mérkőzésen
Újabb mérföldkő ez a 41 éves játékvezető karrierjében.

Debrecenből érkezik a Mezőkövesd új edzője
A DVSC II-ből az NB II-be igazol.

Messi mesterhármassal nyitott
Ezzel minden rekordot megdöntött.

Holtan találták meg a szomolyai férfit
Összehangolt kutatást végeztek.

Új napi melegrekord született
Június 27-én, még sose mértek ilyen magas hőmérsékletet.
Gazdaság

Fidesz: fizessen a kormány a kisebb benzinkutaknak!
Ami jár, az jár - írja Havasi Bertalan.

Szuper El Niño várható Magyarországon
A rendkívül erős El Niño a klímaváltozással együtt fokozhatja a hőhullámokat, az aszályokat és a szélsőséges időjárást.

Magyar Péter 70-75 százalékos támogatottságot emleget
A kormány alapvető célja a csatlakozás feltételeinek teljesítése - mondta.

Új energiatárolót adtak át Tiszaújvárosban
A rendszer 180 akkumulátoregységből áll.
Bűn és bűnhődés
Ezt olvasta már?
Hirdetés

Fiatal magyar játékost draftoltak az NHL-ben
Legutóbb 2002-ben történt ilyen.
Hirdetés



















