Hosszabbításban győzött a Diósgyőr

dvtk.eu | 2023. 11. 28. | 21:37:57
A DVTK Jegesmedvék a Csíkszereda ellen nyert.
A végén a diósgyőriek örülhettek (Fotó: dvtk.eu)

Az Erste Liga november 28-i, keddi játéknapján a DVTK Jegesmedvék az SC Csíkszereda csapatát fogadta a Miskolci Jégcsarnokban. A találkozó első harmada 1-1 gólt hozott, a második játékrészben pedig a vendégek egygólos előnyre tettek szert. A záró harmadban Barrow egyenlített, így következhetett a hosszabbítás, ami során Lövei Dávid büntetőlövésből szerezte meg a győztes találatot.

Erste Liga, 17. forduló:
DVTK Jegesmedvék - SC Csíkszereda 4-3 h.u. (1-1, 1-2, 1-0, 1-0)
Miskolci Jégcsarnok,  885 néző, játékvezetők: Juhász Gábor, Rencz Dániel, Gottlibet Zóra, Pálkövi Botond
DVTK Jegesmedvék: Voris (Praták) - Szirányi, Vojtkó, Esteves, Lövei, Makai - Verveda, Bean, V. Razumnyak, Y. Razumnyak, Kuleshov - Szalay, Shkrabov, Miskolczi, Páterka, Berdnikov - Barrow, Szathmáry, Farkas, Pecsét, Trozsák, vezetőedző: Steve Kasper
SC Csíkszereda: O'Connor (Ambrus) - Kubat, Ferencz-Csibi, Reisz, Péter, Részegh, Láday, Rutkowski, Levin, Milan, Becze, Salló, Casaneanu, Brown, Welsh, Sofron, Skachkov, Fodor, vezetőedző: Vaclav Novak
0-1 14:04 Skachkov (Reisz)
1-1 16:22 Barrow (Lövei, Esteves)
1-2 24:35 Levin (Sofron, Welsh)
1-3 33:09 Skachkov (Brown, Milan)
2-3 37:46 Miskolczi (Szirányi, Páterka)
3-3 43:51 Barrow (Esteves, Lövei)