Hirdetés
Újabb volt lokista kötött ki Kazincbarcikán
MTI | 2025. 06. 23. | 17:00:55
Debrecenben futott be, de azóta több klubot megjárt.

Sós Bence a fél életét Debrecenben, a Lokiban töltötte (Fotó: Cívishír)
A labdarúgó NB I-ben újonc Kolorcity Kazincbarcika csapata kölcsönvette Sós Bencét a vajdasági Topolya SC-től.
"Bence nagyon összetett játékos, több poszton bevethető, átlag felletti gyorsasága van és a mentalitása is kiemelkedő"
- nyilatkozta a szélsőről a borsodi klub honlapján Simon Miklós klubigazgató.
A 31 éves játékos két éve igazolt Szerbiába, ahol 47 bajnoki mérkőzésen három gólt szerzett és 13 európai kupamérkőzésen is játszott. Sós korábban 135 NB I-es és 53 NB II-es találkozón lépett pályára, ezeken 21 gólt szerzett. Debreceni színekben Magyar Kupát nyert 2021-ben.
További híreink

Játszik a DVTK, de nem láthatjuk
A miskolciak közül mindenki lehetőséget kap.

Diákolimpia: Borsod volt a legaktívabb
Rekord a teljes tanévet átívelő eseménysorozaton: megközelítette a 400 ezret a nevezések száma.

Molnár Gábor visszatért Diósgyőrbe
Közel kétszáz NB I-esmeccsen lépett pályára.

Tragikus hirtelenséggel elment Németh Zsanett
Az Eb-ezüstérmes birkózó 11. emeleti lakásának erkélyéről a mélybe zuhant.

Egekben a jegyárak! Összejöhet a Messi-Ronaldo csata
Van olyan hely is, amiért 14 ezer dollárt kell fizetni.

Messi góljai továbbjutást és rekordot értek
Ennyiszer még senki sem volt eredményes a világbajnokságokon.

A DVTK megtartja erősségét
Tíz játékosa már van a csapatnak.

Közpénz a sportban: nagyobb szigort ígérnek
A belügyminiszter négy csapatsportágképvielőivel egyeztetett.

Foci-vb: először adtak piros lapot a száj eltakarásáért
A futballtörténelem során először kapott ilyen vétségért piros lapot egy futballista.

Foci-vb: török könnyek
A törökök búcsúja nagy meglepetés.

Labdarúgó-vb: az első továbbjutó már megvan
A társházigazda második meccsét is megnyerte.

Miskolc polgármestere garanciákat vár a DVTK-tól
Tóth-Szántai József egyeztetést kezdeményezett a klubvezetőkkel.

Játszik a DVTK, de nem láthatjuk
A miskolciak közül mindenki lehetőséget kap.

Új csatár a Mezőkövesdnél
A Vasas felnőtt csapatainál már bizonyított.

Molnár Gábor visszatért Diósgyőrbe
Közel kétszáz NB I-esmeccsen lépett pályára.

Egekben a jegyárak! Összejöhet a Messi-Ronaldo csata
Van olyan hely is, amiért 14 ezer dollárt kell fizetni.

Messi góljai továbbjutást és rekordot értek
Ennyiszer még senki sem volt eredményes a világbajnokságokon.

Foci-vb: először adtak piros lapot a száj eltakarásáért
A futballtörténelem során először kapott ilyen vétségért piros lapot egy futballista.

Foci-vb: török könnyek
A törökök búcsúja nagy meglepetés.

Labdarúgó-vb: az első továbbjutó már megvan
A társházigazda második meccsét is megnyerte.

Miskolc polgármestere garanciákat vár a DVTK-tól
Tóth-Szántai József egyeztetést kezdeményezett a klubvezetőkkel.

Magyar dirigál az 1000. világbajnoki mérkőzésen
Újabb mérföldkő ez a 41 éves játékvezető karrierjében.

Debrecenből érkezik a Mezőkövesd új edzője
A DVSC II-ből az NB II-be igazol.

Messi mesterhármassal nyitott
Ezzel minden rekordot megdöntött.

Lottó: a főnyeremény bent maradt
A négyesek két és félmilliót érnek.

Idén is hatalmas tömeg vonult a Budapest Pride-on
Ellentüntetők is megjelentek a rendezvényen.
Gazdaság

Fidesz: fizessen a kormány a kisebb benzinkutaknak!
Ami jár, az jár - írja Havasi Bertalan.

Szuper El Niño várható Magyarországon
A rendkívül erős El Niño a klímaváltozással együtt fokozhatja a hőhullámokat, az aszályokat és a szélsőséges időjárást.

Magyar Péter 70-75 százalékos támogatottságot emleget
A kormány alapvető célja a csatlakozás feltételeinek teljesítése - mondta.

Új energiatárolót adtak át Tiszaújvárosban
A rendszer 180 akkumulátoregységből áll.
Bűn és bűnhődés
Ezt olvasta már?
Hirdetés
Hirdetés




















